Ansatte

Melhus Trafikkskole AS

Elin Husby

Elin Husby
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, AM147, Annet

905 63 219

elin@melhus-trafikkskole.no

Janne Kristin S Andersen

Janne Kristin S Andersen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146

909 78 458

janne@melhus-trafikkskole.no

John Lorvik

John Lorvik
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, AM147, T, T141, T148, Annet

911 40 156

john@melhus-trafikkskole.no

Line Kristin Gundersen

Line Kristin Gundersen
Kontoransvarlig

997 34 572

line@melhus-trafikkskole.no

Rune Nilsen

Rune Nilsen
Faglig leder

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146, T

913 20 767

runnils6@online.no

Sandra Belmonte

Sandra Belmonte
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, AM147

72 87 03 89

sandra@melhus-trafikkskole.no

Stian Eidesmo

Stian Eidesmo
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, AM147, AM146, T, T141, T148

995 52 761

stian@melhus-trafikkskole.no

Kommende kurs

Grunnkurs moped AM146 (Moped)

23. august / Kjøring: 2408,2608,2908,3108,0209 og 0609 / 7 990,00

Lastsikringskurs (Traktor)

24. august / Melhus Trafikkskole AS, Melhusveien 432, 7224 Melhus / 980,00

Trafikalt grunnkurs (Trafikalt grunnkurs)

5. september / Melhus, Mørkekjøring 29.11.22 / 3 680,00

Lastsikringskurs (Personbil med tilhenger (BE))

8. september / Melhus Trafikkskole AS, Melhusveien 432, 7224 Melhus / 980,00

Ta kontakt

Messenger

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo