Ansatte

Melhus Trafikkskole AS

Elin Husby

Elin Husby
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, AM147, Annet

90 56 32 19

elin@melhus-trafikkskole.no

Janne Kristin Sjoner Andersen

Janne Kristin Sjoner Andersen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146, T, T141, T148

90 97 84 58

janne@melhus-trafikkskole.no

John Lorvik

John Lorvik
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, AM147, T, T141, T148, Annet

91 14 01 56

john@melhus-trafikkskole.no

Line Kristin Gundersen

Line Kristin Gundersen
Kontoransvarlig

99 73 45 72

line@melhus-trafikkskole.no

Preben Stenersen

Preben Stenersen
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, AM147

99 47 21 88

preben@melhus-trafikkskole.no

Rune Nilsen

Rune Nilsen
Faglig leder / Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, A, A1, A2, AM147, AM146, T, T141, T148

91 32 07 67

runnils6@online.no

Sandra Belmonte

Sandra Belmonte
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, AM147

72 87 03 89

sandra@melhus-trafikkskole.no

Stian Eidesmo

Stian Eidesmo
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, BE, B96, AM147, AM146, T, T141, T148

99 55 27 61

stian@melhus-trafikkskole.no

Vigdis Hårsaker

Vigdis Hårsaker
Trafikklærer

Underviser i klasse
B, BAut, TG, AM147, Annet

95 12 31 70

vighair81@outlook.com

Kommende kurs

Grunnleggende kjøretøybehandling (Moped 3- og 4-hjul)

26. juli / Melhus Trafikkskole AS, Melhusveien 432, 7224 Melhus / 11 900,00

Grunnleggende kjøretøybehandling (Moped 3- og 4-hjul)

5. august / Melhus Trafikkskole AS, Melhusveien 432, 7224 Melhus / 11 900,00

Trafikalt grunnkurs m/trafikant i mørket (Trafikalt grunnkurs)

6. august / Melhus Trafikkskole AS, Mørkekjøring: 26.11.24 / 3 730,00

Grunnkurs moped AM146 (Moped)

7. august / Melhus Trafikkskole AS, Melhusveien 432, 7224 Melhus / 8 600,00

Ta kontakt

Messenger

Medlem av:

Norges Trafikkskoleforbund-logo